Ahmet Maranki ödem söktürücü

Ahmet Maranki Ödem Söktürücü Kür
Ahmet Maranki Ödem Atma tedavisi
Ahmet Maranki Ödem Atmak İçin

Vücutta çok fazla su birikmesine ödem denir. Bazen kalp, damar ve böbrek rahatsızlıklarının belirtisi olabilmekle birlikte bazı alerjik vakalarda ve beyin travmalarında tehlikeli sonuçlara sebep olabilir. Ödemden kurtulmak için aşağıdakii, Prof. Dr. Ahmet Maranki ödem kürlerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz.
Ödem Söktürücü Kür Tarifi I

1 bardak kaynar haldeki suyun içine 4-5 gram civarında kiraz sapı atılır. 10 dakika demlenmesi beklendikten sonra içilir. Bu ödem için kiraz sapı küründen her gün 2-3 bardak içilmelidir.

Ödem Söktürücü Kür Tarifi II

1 bardak kaynar suya 4-5 gram kadar enginar yaprağı atılıp 10 dakika demlenmesi beklenir. Bu kürden günde birkaç bardak içmek ödem atmaya yardımcı olacaktır.

Ödem Söktürücü Kür Tarifi III

1 bardak sütün içine 1 bağ ince şekilde doğranmış maydanoz atılır. Süt yarıya ininceye dek hafif ateşte ısıtılır. Süt kaynamadan ocaktan alınır ve bu kürden gündüz vakti 2 saatte bir 2 çay kaşığı içilir.

Ödem Söktürücü Kür Tarifi IV

1 bardak kaynar durumdaki suyun içerisine 6 gram püskül ilave edilir ve 10 dakika kadar demlenmesi beklendikten sonra içilir. Püskül küründen günde 2-3 bardak içilmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.