Kizlik Zari Tamiri – Kizlik Zari Dikme

Bu yazimicda kızlık zarı tamiri ve kızlık zarı dikme ile ilgili cinsel sağlık bilgilerini bulabilirsiniz.

Günümüzde sosyo-kültürel seviyedeki yükselme kadınların genital bölge estetiğine olan ilgisini arttırmıştır.

Dış genital sistemdeki doğuştan yada sonradan oluşan deformiteler asimetriler, şekil bozuklukları gelişmiş Estetik cerrahi teknikleri ile onarılmaktadır.

Genital problemleri giderilmiş bayanlarda öz güvenleri kazandırılmış olup, sağlıklı cinsel hayatı olan mutlu bireyler kazanılmaktadır.

Hymen kalıntıları çok zarif dokulardır ve bunların yapısı ile kan damarları yapısı arasında benzerlik mevcuttur. Himen oluşturulmasında bu zarif dokuları kaba aletler ve dikiş materyalleri ile bir araya getirmek mümkün değildir.

Ancak mikrocerrahi sayesinde damar diker gibi büyütme gözlükleri, mikro dikiş metaryalleri ve mikroaletler kullanarak tekrardan kalıntıları birleştirerek hymen oluşturmak mümkündür.

Bu sayede büyük rekonstrüksiyon ve flep cerrahisine gerek kalmadan daha zarif ve orjinal hymen yapısına benzer doku oluşturulması yapılabilir.

Mikrocerrahi ile yapılan estetik hymenoplasty operasyonunun avantajları ise ağrısız olması ve hızlı iyileşme sağlamasıdır.

Estetik operasyondan sonra hemen işe dönülebilir

Bu hymenoplasti operasyonu kalıcıdır. İlişkiye girmedikçe kızlık zarına birşey olmaz.

Himen yapınızın orjinal yapısı bozulmaz ve aynı operasyonda genital bölge estetik operasyonuda gerçekleşebilir..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.