Saç Dökülmesine Bitkisel Çözüm,Saç Dökülmesi Nasıl Önlenir,Hastamıyım?

Saç Dökülmesine Bitkisel Çözüm,Saç Dökülmesi Nasıl Önlenir,Ahmet Maranki’den SAÇ DÖKÜLMESİNE Doğal Çözüm

Saç dökülmesi ve kellik nasıl önlenir?

Prof. Dr. Ahmet Maranki saç dökülmesini azaltmak ve kelliği gidermek için doğal bir formül öneriyor.

Malzemeler:
5 Gr – Sarımsak yağı
5 Gr – Isırgan yağı
5 Gr – çam yağı
5 Gr – Biberiye yağı
5 Gr – Badem yağı
5 Gr – Zeytinyağı

Doğan Bakım Yönteminin Hazırlanışı ve Uygulaması:

Yağların hepsini teker, teker bir şişe içinde karıştırın. Elde ettiğiniz bu karışımı;
1. hafta: her gece
2. hafta: 2 gecede 1 kez
3. hafta: 3 gecede 1 kez
saçlarınızın dibine sürün ve saç diplerinize friksiyon yapın. 3. Haftanın sonunda 3 gecede 1 kez uygulamaya devam edebilirsiniz.

Saçlarınızı Durulama Şekli:

Şampuan kullanmadan saçlarınızı zeytinyağlı sabun ile yıkayın. 2-3 litre suyun içine 1 bardak kadar üzüm sirkesi koyun, bu su ile saçlarınız durulayın.

Bu uygulamayı 45 gün boyunca yapın. Sonuç olarak saçlarınızın dökülmesi 20 gün içinde duracak ve 45 günde yeni saçlarınızın çıkmaya başladığını göreceksiniz.

Saç Dökülmesi Nasıl Önlenir? Dr.Belma BAYRAKTAR’dan Saçları Gürleştirmek için Bitkisel Formül

Saçlar neden dökülür? Saç dökülmesinin nedenleri nelerdir? Saç dökülmesine ne iyi gelir? Saç dökülmesine karşı ne yapılır? Seyrek saçlar nasıl gürleşir? Dr.Belma Bayraktar saç dökülmesine bitkisel ve doğal çözüm olarak ne öneriyor?

Saçlar zaman zaman formunu kaybederek dökülmeye başlar. Saç dökülmesinin,  stresten ateşli hastalıklara, gebelikten diyet yapmaya kadar birçok nedeni vardır. Ayrıca, mevsimsel ve kullandığımız şampuanlar da sebebi olabilir. Ama saçların en büyük düşmanı çevre der, Dr. Belma Bayraktar.

Dr.Berna BAYRAKTAR’ın Saç Dökülmesini önleyici, hatta Saçları Gürleştirici Bitkisel Formülü :

Dr. Berna Bayraktar,  mevsimsel ve kullanılan saç ürünlerine bağlı olmaksızın, saç dökülüyor ve belirgin şekilde seyrekleşmişse;

Bitkisel,  ama %100 etkili bir çözüm öneriyor.

* Bir avuç karanfili 1lt su ile dolu kavonaza koyuyor ve üç gün karanlık ortamda bırakıyoruz. Üç günün sonunda hazırlanan bu karışımdaki siyah suyu bir kaba alıyoruz. Bu siyah suyu haftada bir kere saç diplerine sürüp, tarıyabilirsiniz. Yada banyo sonrası durulama suyuna uygulayabilirsiniz. Etkisini mutlaka göreceksiniz.

SAĞLIKLI SAÇLARA SHİP OLMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLERİ ÖĞRENMEK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLAYIN .

Saç Dökülmesine Bitkisel Çözüm,Saç Dökülmesi Nasıl Önlenir,Hastamıyım?” için 9 yorum

  1. Kemoterapi tedavisi gördüm,saçımda ve kirpiklerimde dökülme var. Eczanede kirpik canlandırıcı serumlar satılıyor. M2Beaute kirpik uzatma ve kirpik gürleştirme ürünlerine ihtiyacım var. Saglık bakanlığınca kemoterapi sonrası faydaları onaylanmis. Bu ürünü kullanan var mı aranızda? Ben de kullanmayı düşünüyorum beni aydinlatirsaniz sevinirim.

  2. benim saçlarımda dökülmekteydi inanaın şu anda aklınıza gelen bir çok yöntem, kullandım bir çok şampuan,sabun,ilaç nebileyim nekadar piyasada saç problemine çözüm olduğunu savunan ilaç varsa denedim desem yalan olmaz.yine internette bir çok şeye bakarken sitenin birinde bu işe çözüm olan yöntemlerin sıralandığı bir kaynak olduğu yazıyordu merakıma yenilk düştüm ve inceledim güzel olan tarafı neydi biliyormusunuz bu güne kadar doğru olduğunu sandığım bir çok yöntemin yanlış olduğu yazıyordu.ve söylediklerini uygulamaya karar verdim şimdi bir sıkıntım kalmadı dökülme durdu.saçlarımızı emniyete aldığımı düşünüyorum artık aynı sıkıntıları çeken çözüm arayan incelesin derim buyurun adresi http://www.saccikarmaformulu.tk

  3. ben cok farklı ilaçlar kullandım saclarıın dökülmemesi için ama hala cok aşırı dökülor badem yağ falanda kullandım ama gecmedi bi formül yada ne yapacağım hakkında b,i öneri de bulursanız sevinirim

  4. Arkadaşlar saçım dökülüyor,seyreldi gibi şikayeti olanlar bende bu konuda muzdariptim saçımda kullanmadığım ve araştırmadığım saç çıkartıcı ürünler kalmadı çoğu fasa fiso artık hayali bırakarak kozmetik çözümler araştırmaya koyuldum bunlardan en mantıklısı saç kamuflaj tozu , hem fiyat hem kalite açısında en ideali fixplant denilen bir ürün,bu üründe dikkatimi çeken sloganı oldu şöyle diyor:30 saniyede kelliğe son bu ne saçma bir slogan diye büyük bir merakla ürünü inceledim ve hakikaten bana çok mantıklı geldi şöyle ki tozu kafana döküyorsun hemen kelliğe son veriyorsun ve hem de bozuk olan psikolojini tedavi ediyorsun firma yetkilileriyle görüştüm memnuniyetsizlik karşısında ürünü iade etme sözü alarak siparişimi verdim ve takriben 15 gündür kullanıyorum hakikaten bir sihir bir büyü başka açıklayacak bir sözüm yok ….

  5. SAÇ DÖKÜLMESİNİ BİR AY İÇERİSİNDE %100 DURDURAN SAÇTAKİ KEPEĞİ İKİ GÜN İÇERİSİNDE TAMAMEN YOK EDEN , BAŞ AĞRSINA VE SİNÜZİTİ YOK EDEN %100 BİTKİSEL BİR ÜRÜN . YALNIŞ DUYMADINIZ !!!! 30 GÜN İÇERİSİNDE ANLATILAN UYGULAMAYI YAPTIĞINIZ TAKTİRDE HİÇ BİR SORUNUNUZ KALMAYACAKTIR. http://www.sifalibitkim.com

  6. arkadaşlar bende bir zamanlar bu dertten muzdariptim.ama bir kaç doğal yöntemlerle halletmeyi başarabildim. Bu yöntemleri teker teker internetten bulmak çok zor. ben bu yüzden bir kaç yılımı boşa harcadım.Ama bu kitapla tanıştıktan sonra işler değişti. o kitap bu linkte http://bit.ly/PMLVmj

  7. Arkadaslar bu doktorlarin bir halt yiyecegi yok. Hele bizimkiler birakin kellige careyi kendilerine bile faydasi yok. Allah bizi sagligimizdan etmesin. Kildan tuyden sebeplerle psikolojinizi bozmayin.

  8. Bence de saçlar hem bayan hem erkek için oldukça önemli. Sonuçta görsellik ön planda. İnanın şu ana kadar kullanmadığım bir ürün kalmamışti diyebilirim. 6 aydır Biomen kullanıyorum vede çok memnun kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.